Wiadomości, archiwum
  fotka

  Pokaz filmu Rytmy Natury w Dolinie Baryczy na Jarmarku Ekologicznym!
  15 kwietnia 2011

   

  Porywająca opowieść o przyrodzie największej w Europie krainie stawów –Dolinie Baryczy -  po raz pierwszy we Wrocławiu! Zapraszamy w sobotę, 16 kwietnia o godzinie 18.00 do katedryśw. Marii Magdaleny we Wrocławiu.

  Kiedy?  16 kwietnia, godz. 18.00

  Gdzie? katedra św. Marii Magdaleny, ul. Szewska
   
  Wstęp za zaproszeniami, cena: dowolny datek na realizację działań statutowych Fundacji Ekorozwoju, rezerwacja: ekojarmark@eko.org.pl

  Porywająca opowieść o przyrodzie największej w Europie krainie stawów – Dolinie Baryczy -  po raz pierwszy we Wrocławiu! Na chwilę w gotyckich wnętrzach katedry św. Marii Magdaleny we Wrocławiu zagoszczą stada żurawi, remizy, perkozy, bieliki. 

   
  Film powstał dzięki przyrodzie. Przez ponad dwa lata, we wszystkich porach roku, w dzień i nocy, w czasie rozkwitu i dorastania, na lądzie, wodzie, bagnie i w powietrzu towarzyszy jej Artur Homan. Czyta Krystyna Czubówna.
   
  Po filmie spotkanie z autorem zdjęć, który opowie o sposobach fotografowania i filmowania przyrody, czyli o tym jak nie utopić się w bagnie podczas kręcenia filmu przyrodniczego.
   
  Zapraszamy na podróż do ptasiego królestwa!
   
  Pokaz we Wrocławiu jest możliwy dzięki wsparciu gminy Milicz.
  Producentem filmu jest Fundacja EkoRozwoju.
   
   
  Więcej o filmie na www.fer.org.pl.
   Serwis powstał dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej i Budżetu Państwa w ramach Programu Phare 2003 PL2003/004-379.01.01Organizacje pozarządowe na rzecz zrównoważonego rozwojuZa treść serwisu odpowiada Dolnośląska Fundacja Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskie