Wiadomości, archiwum
  fotka

  16 października - Światowy Dzień Żywności
  16 października 2010

  16 października, z okazji Światowego Dnia Żywności ONZ, organizacja Fairfood International (fairfood.org) ogłasza wirusową kampanię wideo "Face Your Food"

  Lobbing firm międzynarodowych na rzecz zmiany metod produkcji i handlu wymaga ogromnego wsparcia publicznego.
   
  16 października, z okazji Światowego Dnia Żywności ONZ, organizacja Fairfood International (fairfood.org) ogłasza wirusową kampanię wideo "Face Your Food".
   
  Kampania ta zachęca ludzi na całym świecie do filmowania się w trakcie jedzenia.
   
  Biorąc udział w tej kampanii i okazując wsparcie dla Fairfood na Facebooku, możesz przyłączyć się do walki na rzecz zrównoważonej przyszłości.
   
  Wejdź na www.face-your-food.org i zobacz zamieszczony tam spot. Kliknij na "do-it-yourself", zezwól na włączenie webkamery i połączenie z Facebookiem. Dzięki temu nagrasz filmik, który zostanie automatycznie zamieszczony na Facebooku. Filmiki są wyświetlane w zwolnionym tempie i od tyłu :) Można je obejrzeć po kliknięciu na "watch other people" na www.face-your-food.org
   
  Spot kampanii można obejrzeć także na
   
  Można również nagrywać filmiki i wgrywać je na własne profile na Facebooku klikając: "o czym teraz myslisz", ikonkę kamery oraz "Nagraj film" lub "dodaj film z dysku"
   Serwis powstał dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej i Budżetu Państwa w ramach Programu Phare 2003 PL2003/004-379.01.01Organizacje pozarządowe na rzecz zrównoważonego rozwojuZa treść serwisu odpowiada Dolnośląska Fundacja Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskie